top of page

Спеціальні покази 2022

Вусатий Фанк / Mustache Funk

Режисер: Олександр Ковш / Oleksandr Kovsh
Країна: Україна / Ukraine

Наприкінці шістдесятих років минулого століття, після періоду «відлиги», у СРСР почали створюватися музичні колективи, покликані стати аналогами західних рок-груп. Вони отримали назву ВІА – «вокально-інструментальні ансамблі». Наступне десятиліття стало «золотою» епохою української попмузики.

Щоденник нареченої Христа / Diary of a Bride of Christ

Режисер: Марта Смеречинська / Marta Smerechynska
Країна: Україна / Ukraine

Життя юних дівчат, що вирішили стати нареченими Христа, сповнене Його любов’ю. Черниці бачать її прояв в усьому. Довгоочікуваний постриг і нові церковні імена. І нарешті, дні абсолютної тиші та сердечних особистих зізнань черниць про виникнення їхніх покликань. Як воно, бути нареченими Христа? Але також, як це – бути режисеркою фільму про цих наречених, якщо серед них – її молодша сестра? Цей фільм – результат річного поглибленого спостереження за життям сестри режисера та інших черниць у сучасному греко-католицькому монастирі на Західній Україні.

Терикони / Terykony

Режисер: Тарас Томенко / Taras Tomenko
Країна: Україна / Ukraine

Стрічка розповідає про дітей, які бачать війну не по телевізору, і про дитинство, яке триває попри війну. Світова прем'єра фільму відбулася на 72-му Берлінському кінофестивалі. Також «Терикони» отримали приз FIPRESSI на фестивалі goEast Film Festival у Вісбадені.

Сторожова застава / The Stronghold

Режисер: Юрій Ковальов / Yuriy Kovalyov
Країна: Україна / Ukraine

«Сторожова застава» - український пригодницький/фантастичний фільм, знятий за мотивами однойменної книги. Сучасний школяр Вітько відправляється на тисячу років у минуле.

bottom of page