top of page

Арнольд ван Брюгген (Нідерланди)

(режисер, сценарист)

Режисер, сценарист, а також співвласник компанії з виробництва документальних фільмів "Prospektor Amsterdam". Пана Арнольда понад усе захоплює те, як великі історичні зміни впливають на повсякденне життя людей.

 

У всіх своїх роботах режисер експериментує з різними форматами історій, у яких поєднуються фільм, виставка, Інтернет і улюблений формат його публікації – книга.

 

Зараз він працює над документальним серіалом, подкастом і вебдокументом про великий скарб, знайдений серед уламків із судна, який ставить під загрозу невелике острівне співтовариство.

Геннадій Кофман (Україна)

(продюсер)

Продюсер, член правління та один із засновників Міжнародного фестивалю документального кіно Про права людини Docudays UA, член правління Української кіноакадемії, член Європейської Кіноакадемії. У 1992-у заснував у Харкові «кінокомпанію Магіка-фільм» - одну з перших незалежних продакшен-компаній в Україні. Як продюсер створив декілька анімаційних та понад 50 документальних фільмів.
 

Стрічки брали участь та отримали нагороди багатьох провідних міжнародних кінофестивалів, приміром: «Причинна», реж. А. Щербак (Приз Українсько кіноакадемії), «Дельта», О. Течинський (Найкращий український документальний фільм, приз FIPRESCI, DokLeipzig Honorable Mention, ARTDOCFEST Award; «Жива ватра», реж. О. Костюк (спеціальний приз журі кінофестивалю Hot Docs; The American Cinematographer Award; Найкращий український фільм 2011-2015)

Івановська Олена (Україна)

(докторка філологічних наук, професорка кафедри фольклористки університету імені Т. Г. Шевченка)

Докторка філологічних наук, професорка кафедри фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Авторка близько 120 наукових, навчально-методичних та популярних публікацій. Наукові інтереси – історія та теорія фольклору, семіотичний аналіз фольклорного тексту, звичаєве право українців, культурна антропологія.

Членкиня Експертної ради при Міністерстві культури та інформаційної політики України з нематеріальної культурної спадщини; членкиня Міжнародної організації народного мистецтва (IOV) - міжнародної неурядової організації, яка підтримує консультативні відносини з ЮНЕСКО.

Наукова консультантка багатьох культурних проектів, зокрема українського ЗD-мультфільму «Мавка. Лісова пісня» (компанії Animagrad, Film.UA.Group); комп'ютерної гри «The Forest Song» (Colabee Studios, USA).

Себастьян Майсторович (Австрія)

(фахівець у сфері цифрової історії)

Фахівець у сфері цифрової історії, який використовує для роботи аудіовізуальні джерела. Етнографічні документальні фільми є його пристрастю протягом багатьох років. Нещодавно Себастьян Майсторович став ініціатором проєкту «Збереження української культурної спадщини онлайн» («Saving Ukrainian Cultural Heritage Online» - "SUCHO").

 

Це міжнародна громадська організація, яка підтримує цифрове збереження української культурної спадщини. Пан Майсторович вивчає історію, кіно та східноєвропейські студії в Лондоні, Белграді та Флоренції. Сьогодні ж він є консультантом із цифрових гуманітарних наук у Відні.

Ламія Фатхі (Єгипет)

(кінокритикиня і програмерка)

Кінокритикиня і програмерка, яка мешкає в Берліні, членкиня Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI).

 

Вивчала драматургію та критику в Університеті Айн Шамса у Каїрі, брала участь у кількох тренінгах та воркшопах з фізичного театру та кіновиробництва.

 

Членкиня Єгипетської асоціації кінокритиків (EFCA).

 

Працювала програмеркою на кількох кінофестивалях у Єгипті та була асистенткою художнього керівника Каїрського міжнародного тижня кінокритиків (CIFCW) під час 2-ї та 3-ї едиції.

Marta-Domachowska.png

Марта Домачовська (Польща)

(етнологиня, культурна аніматорка, дослідниця польського фольклору)

Етнологиня, культурна аніматорка, дослідниця польського фольклору.

 

Традиційної музики навчалася в сільських співаків, танцюристів і музикантів. Співзасновниця торуньської групи “n obrotów”, що популяризує традиційну музику й танці, а також Форуму традиційної музики Польщі.

 

Упродовж років вона досліджує, практикує та популяризує польські музичні традиції, здійснює польові етнографічні дослідження, організовує концерти, воркшопи та співочі майстерні.

 

Проводить танцювальні та вокальні майстер-класи, сімейні зустрічі, на яких знайомить присутніх із традиційним дитячим фольклором, також працює на посаді музейного педагога в Етнографічному музеї в Торуні.

bottom of page