top of page

Як доїхати в Болград

З Києва до Болграда 713 км, і подолати цей шлях можна кількома способами👇. 

1. Автівка 🚗. Номер дороги E95. Відремонтована. Їхати достатньо приємно. Час у дорозі - близько 9 годин. 
☝️Що треба мати на увазі. Проїхавши Одесу, ви зможете обрати 2 варіанти дороги: через Білгород-Дністровський та через Маяки. GPS поведе вас першим шляхом. Він довший, але не такий хороший як другий, що перетинає територію Молдови в районі села Паланка. Пропонуємо змінити маршрут власноруч і поїхати через Маяки та Удобне, які на кордоні з сусідньою державою. Але не лякайтеся слова «кордон», бо щоб перетнути блок-пост, вам не знадобиться навіть паспорт. Єдине, що у вас спитають,- це кількість людей в машині. Ви отримаєте маленький папірець, який треба буде віддати на наступному блок-пості. Повірте, цей шлях набагато простіший, дорога тут краща, і ви зекономите не менше, ніж півтори години.

Перетнувши другий блок-пост «Удобне», їдьте через Татарбунари прямісінько у напрямку Болграда. 

2. Автобус Київ - Болград. Їде через Криничне👍. Номер телефона для замовлення квитків: 
098 449 19 29
068 837 65 45
💰Вартість - 450 грн.

3. Автобус Київ - Ізмаїл 🚌 + Ізмаїл - Болград. Обираєте перевізника та їдете до Ізмаїла, однак обов'язково переконайтеся, що місце прибуття - автостанція «Ізмаїл». До речі, на цьому напрямку працюють як приватні підприємці, так і великі компанії, приміром, Autolux та Ecolines. Вартість квитків - від 400 грн. 
На автостанції шукайте найближчий рейс у напрямку Ізмаїл - Болград, і ви в місці призначення. 
💰 Вартість поїздки - 50 грн.

4. Автобус Київ - Одеса 🚌 + Одеса - Болград 🚐. Автобусів до Одеси безліч. Вони зазвичай приїжджають на автостанцію «Старосінна», але, про всяк випадок, питайте точний пункт прибуття в Одесі, коли купляєте квитки. Вартість - від 320 грн до 530 грн.

З цієї автостанції в напрямку Болграда також багато маршруток 🚐. Для зручності додаємо посилання на сайт автостанції «Старосінна», щоб ви могли обрати свій рейс: http://odesavto.com.ua/ .
💰Вартість - 230 грн. 

5. Є  й інший спосіб доїхати до Болграда через Одесу - обрати один з потягів за маршрутом Київ - Одеса🚉.  
💰Вартість від 180 грн до 1600 грн.
Після прибуття в Одесу, обираєте зручний для вас рейс на автостанції «Старосінна», яка розташовується прямо через дорогу від залізничного вокзалу (Старосінна площа, 1а,2)

5. 🚆Потяг Київ - Ізмаїл. Їздить кожного дня. 
💰 Ціни - від 223 грн за плацкарт, 511 грн - за купе, 1696 грн - за люкс. В Ізмаїлі на таксі (35-50 грн) або маршруткою (6 грн) треба дістатися з залізничного вокзалу до автостанції «Ізмаїл». Там сідайте на автобус Ізмаїл - Болград (50 грн). 

6. BlaBlaCar 🚙. У цьому додатку можете знайти і попутників на колесах, і пасажирів собі в авто. 
💰 Вартість: від 400 грн до 1200 грн. 
Однак, часто маршрут водіїв завершується в Ізмаїлі, тому ви можете попросити, аби вас відвезли на автостанцію «Ізмаїл», або, якщо є така можливість, щоб вас підвезли до Болграда (відстань між цими містами 40 км).
______

Отже. Ви можете доїхати на власному авто або знайти авто на BlaBlaCar. Доїхати потягом або автобусом до Ізмаїла, а звідти - до Болграда. Чи дістатися автобусом Одеси, а потім поїхати в Болград. Який би шлях ви не обрали, ви неодмінно прибудете у наше чудове місце зустрічі. Приємної дороги та чекаємо вас в Болграді 😉!

 

☝️ Інформація для охочих взяти участь
у ярмарку 16,17, 18 вересня.

Болградський фонд підприємців підтримує всіх, хто хоче приїхати в Болград на Етнофест із сувенірами, смаколиками, виставками, творами художнього промислу тощо. 

Щоб забронювати комерційний намет, звертайтеся до Сергія Моїсеїнко: +38067 289 37 88

Де можна буде зупинитись

Це друге питання,  що виникає в охочих приїхати.

Варіантів декілька👇.

1. Готель «Інзов»🏨, м. Болград. 
💰Вартість 3-кімнатного номера 1100 грн, 2-кімнатного –1000 грн, 4-місного – 950 грн, 2-3-місного – 700 грн, 1-місного – 480 – 620 грн. Без сніданку.

2. Готель «Кооператор»🏨, м. Болград. Без сніданку. 
💰Вартість – від 250 грн.

3. Готелі в Ізмаїлі🏢. Вартість проживання  – від 250 грн за ніч на 1 дорослого. Варіантів багато. Залишаємо посилання на booking: https://bitly.su/ScASM

4. Хости  🏘.  Залишитися можна буде у місцевого населення.
Є варіанти поселення в Криничному та в інших селах та околиці Болграду. Вартість 350-500 грн зі сніданком.

5. Наметове містечко 🏕. Місце, яке ми підібрали для цього просто чарівне 😍! Це закрита територія парку з 
виходом до озера. Фото додаємо. Ви уявляєте, які світанки будуть 🥰? 
💰Вартість та деталі повідомимо трохи пізніше. 

Наші люб'язні  Юлія Димітрова (063 537 66 40) та Дона Тодорова (095 686 29 84) допоможуть вам знайти найкраще житло за вашим запитом 🙌.

bottom of page