top of page

Українська повнометражна програма 2020

Жива ватра / Living Fire

Режисер: Ostap Kostyuk / Остап Костюк

Країна: Ukraine / Україна

Мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін. Про щоденну працю без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і дитинство, яке ми залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих.

Бхумі / Bhumi

Режисер: Олена Кутінова

Країна: Ukraine / Україна

Українська родина Манілюков взяла на себе місію з порятунку і захисту корів. Чудові тварини різних видів потрапляють сюди за різних обставин. Багато з них купують по дорозі на бійню за пожертви від людей зі всього світу. У притулку також зберігають і розмножують найдавнішу українську породу корів «Українська сіра». Саме до цієї породи належали чумацькі воли. Бхумі – ведична богиня Землі. Основне послання фільму філософське. Ми намагаємося розкрити тему взаємодії людини і природи, шукаємо рецепти щастя і гармонії. Фільм розповідає про технології збереження сільського господарства в дії, розповідає 12-річну історію притулку і цікаві історії про вихованців Бхумі.

Зарваниця / New Jerusalem

Режисер: Ярема Малащук, Роман Химей

Країна: Ukraine / Україна

Щороку тисячі християн Західної України вирушають у пішу ходу до урочища Зарваниця. Поміж молитвами паломники діляться новинами, хваляться нажитим добром, фотографують каплиці, дають інтерв’ю, бачать чудеса. Бачать чудеса?

Портрет на тлі гір / A Portrait on the Background of Mountains

Режисер: Максим Руденко

Країна: Ukraine / Україна

У глибині Карпат жінка-фотограф Параска Плитка-Горицвіт протягом багатьох років фотографувала людей і місце, де жила. Після того, як вона померла, під її ліжком було знайдено скриньку з тисячами негативів. Містична мандрівка у пошуках зв'язку сьогодення і минулого, відображеного на випадково знайдених фотонегативах.

Дельта / Delta

Режисер: Олександр Течинський

Країна: Ukraine / Україна

Зав'южила-запорошила білогрива зимонька. На святих тепер всі сподівання, на молитви наші. Майбутнє відплило, а ми залишились. Заблукали, не потрапили на чарівний корабель. Завдання тепер просте – не згинути в тумані, не подохнути від холоду, не піти під лід. Не втрапити б у свої власні капкани. Чи ми тут всі в одній великій пастці? Бігаємо-метушимося по короткому колу, перераховуючи зниклих.

Многая літа. Стойко / Mnohaya lita. Stoyko

Режисер: В'ячеслав Бігун/Vyacheslav Bihun

Країна: Ukraine / Україна

Життєствердна історія столітнього українця про довголіття, ментальність і зв'язок із природою.

Рай / Heaven

Режисер: Олександр Ткаченко

Країна: Ukraine / Україна

Дем'ян відмовився від пенсії, паспорта і електрики. Довгі роки він живе на самоті, старанно молячись батькові Інокентію. Серафима – настоятелька і єдина послушниця неіснуючого монастиря. Мріє відродити колишню славу секти і веде разом з чорними археологами розкопки «Райського саду»  – унікального підземного монастиря. Іннокентіївці – стара російська секта, яка отримала величезну популярність на початку ХХ століття. Неймовірно виразна і дивакувата. Фільм розповідає про життя останніх адептів ексцентричного культу.

Land of Molfars / Земля Мольфарів

Режисер: Dima Kosygin / Діма Косигін

Країна: Ukraine/Україна

Молодий мольфар мандрує карпатськими горами у пошуках з‘єднання з самою природою. Проходячи через вогонь та воду, він опиняється на полонині, де біля величезної ватри бачить чотирьох мавок і розчиняється в часопросторі. Водночас з цим старі мольфари розповідають свої дивовижні історії про надзвичайне, про те, чим наповнене життя самого містичного з регіонів України, Гуцульщину...

bottom of page